Dodaj swoją opinię
 
 
Foto
Zapraszamy Państwa do wypowiedzi na temat naszej firmy. Proszę podzielić się z nami swoimi sugestiami, uwagami i opiniami w celu podnoszenia jakości naszych usług.

Prosimy o wysyłanie opinii na e-mail: info@autotront.pl dziękuję - Krystian Tront

Opinia Pani Izy
  • Bardzo dobry warsztat, miła obsługa i sprawni mechanicy którzy szybko się uwinęli się z moim samochodem bez dodatkowego naciągania na koszty. Jak najbardziej polecam.
Opinia Pana Darka
  • Bardzo fachowa i profesjonalna obsługa. Namiary na ten warsztat dostaliśmy z polecenia i sam teraz ten warsztat polecam. Szybko, sprawnie i co najważniejsze rzetelne i solidne podejście do sprawy. Naprawione auto po wypadku wygląda jak nowe. Likwidowaliśmy już druga szkodę przez ten warsztat i jesteśmy zadowoleni. Brakuje teraz takich fachowców i takiego podejścia do klienta. Naprawdę szczerze polecam
Opinia Pana Andrzeja
  • Uczciwa i rzetelna firma. Naprawili mój samochód po kolizji drogowej (uszkodzony tył samochodu). Firma ubezpieczeniowa zaproponowała mi śmieszne pieniądze. Warsztat zajął się kontaktami z ubezpieczalnią i w końcu mam naprawiony samochód. Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi (naprawa blacharska i lakierowanie).
 
 


 
 
 
Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych
oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.

  Ochrona i przetwarzanie danych osobowych
 
Brynica k/Opola, ul. Powstańców Śląskich 25
tel. kom.: 501 858 221, 502 297 539
e-mail: info@autotront.pl